| punctul a întrebat:

Ce credeti despre aceasta fata, e draguta sau urata?

poza: http://j.gs/Vi6

Răspuns Câştigător
| Aniela2777 a răspuns:

Si oricum, e o teapa mare de la net, daca voi credeti ca el va lua ceva pentru ca strange vizitatori! oh go on Prostie! Asa, ne-am imbogatii toti peste noapte. laughing)

13 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Da ma frate! Fa bani pe seama noastralaughing)

| BubblesBlossom a răspuns:

M-am plictisit de...idioti, care pun poze cu ei si intreaba :" este aceasta fata draguta? bifeaza da sau nu happy funditsaaaa"

| BubblesBlossom a răspuns:

Sper ca nu te simti jignit/a...nu vorbeam de tine, spuneam si eu asa, ca un apropo ca pana la urma aici toti tanjesc dupa o funda laughing

| onofreie a răspuns:

rolling on the floor pe cine vrei sa pacalesti?

| Aniela2777 a răspuns:

Ba voi sunteti nebuni jur! Ce bani sa va ia? Odata ce voi nu ati dat nici o informatie despre voi, wtf? Ati innebunit? De unde sa va ia din *****? straight face Omu a cerut o parere, ce va agitati atata? Stati odata calmi, pentru ca nu se intampla nimicwinking, Si apropo, e draguta fatahappy.

| BubblesBlossom a răspuns (pentru Aniela2777):

Si pupincuristii se tot inmultesc...

| Aniela2777 a răspuns (pentru BubblesBlossom):

Poftim?

| cristiiiiiii a răspuns:

E draguta

| cobritsA a răspuns:

Draguta,insa daca esti tu nu mai pune asemenea intrebari ca fac prostii astia misto de tine si mai si zic sa le dai funda! rusinE! E un site toti pentru unu fiecare pune ce intrebare vrea.ce va daore pe voi ca a pus aceasta poza? chiar daca ai pus tu ei te jignesc si nu stiu ce dar poate tu vrei sa vezi cum te considera altii ca orice fata se considera frumoasa. funda?

| qDr0g a răspuns (pentru cobritsA):

Care e prost ma?

| fresHZoNe a răspuns:

Nashpaaaaa!

| Cornelutz a răspuns:

Mam speriat cand am intrat pe site sa-o vad laughing