| UnuAltu a întrebat:

Ce credeti despre compatibilitatea intre zodii, intr-o relatie big grin

Răspuns Câştigător
| RoxannaST a răspuns:

Compatibilitatea intre zodii nu coincide intotdeauna cu compatibilitatea intre cei doi, de ce? Pentru ca, caracteristicile zodiacului fiecaruia nu sunt mereu aceleasi cu caracteristicile persoanei respective; de aceea intr-o relatie nu inseamna ca daca zodiacul prezice o compatibilitate de 100% intre zodiile respective, cei doi sunt la fel de compatibili, pentru ca pot foarte bine sa fie exact invers. Nu mereu se potriveste zodiacul cu caracterul oamenilor, deci nu ar trebui sa pui prea mult accent pe zodiacul si compatibilitatea dintre zodii, ci pe compatibilitatea dintre tine si persoana respectiva cu care ai o relatie.

14 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Conform zodiacului, eu cu prietena mea aveam undeva la 0% compatibilitate.
Şi atât de adevărat este zodiacul încât avem un an şi ceva împreună şi locuim împreună.
Concluzie? Zodiacul este o chestie comercială cu zero fundament real!
Salut.

| Razvan a răspuns:

Eu credeam ca nimic nu poate fi mai rau decat un dialog cu un Varsator.Toti pe care ii stiam in zodia asta, ma calcau urat de tot pe coada.Acum mi-a trecut.Nu mai sunt asa impulsiva.Am invatat sa tolerez oamenii cu aceleasi defecte ca si minewhistling

| thereforyou a răspuns:

Are dreptate kongeriket. Prosti sunt cei care dau vina pe zodiac.

| NickiMinaj a răspuns:

Eu cred in astea : )))) e singura superstitie pe care o am. Toti tipii cu care am avut o relatie au fost in zodia Pesti, niciodata n-a iesit bine( eu fiind Balanta - prindeti smecheria? ) laughing

| shtephie a răspuns:

Conteaza si asteawinking

| haiZI a răspuns:

Ca lol,

| claus a răspuns:

Ma, depinde ce prietena nemeresti. daca e una obsedata de astea care te va intreba din prima: ce zodie ai si ce ascendent ai, atunci ai pus-o. sigur va gasi incompatibilitati intre voi si te va inebuni de cap.
dar in cazul in care cugeti singur ca prietena ta nu face parte din zodiile tale compatibile, atunci te inseli.
asta cu zodiile sunt scuze pentru oameni care nu pot gandi. si nu au o alta ocupatie.
deci sugerez, iubeste si respecta femeia. indiferent de ce zodie are. si te va iubi si respecta si ea. indiferent de zodie.

| cryssa a răspuns:

Mi se pare destul de stupid... unii oameni sunt chiar obsedati de contmpatibilitate
chiar am o prietena, care e in zodie de foc.
s-a intalnit cu mai multi de foc, si ei i s-a parut ca relatiile au mers bine(mie nustraight face)
apoi, s-a intalnit cu un baiat de pamant, relatie complet esuatalaughing
si de atunci nu vrea sa auda decat de oameni de foc cand vine vorba de relatii...stupidstraight face

| madalinaaa89 a răspuns:

O mare forma de manipulare, precum si Biblia, Biserica, etc.
Idee e ca si eu cand eram mai mica eram obsedata de faza asta cu compabilitatea, insa, mi-am dat seama ca e imposibil ca toti cei nasc uti in luna decembrie, de exemplu, sa aiba aceeasi personalitate.
Parerea mea:nu mai tine cont de aceasta superstitie, pentru ca daca, de exemplu, zodiacul spune ca o relatie intre tine si partenerul tau este imposibila, iar tu pornesti cu aceasta idee, sigur relatia va esua.
Cel mai bine:fa ce-ti dicteaza inima, si nu vei regretawinking

| zuzu_8584 a răspuns:

Depinde de caracterele oamenilor, nu de zodii.

| g3orgy a răspuns:

Eu sincer nu cred. am ajuns la concluzia ca nu mi se potriveste eu fiind berbec am stat cu un berbec timp de 7 luni de zile. si se spune ca e cam imposibil tongue asa ca. no stress tongue

don`t love& cry,, f*ck and smile tongue

| Riyukii a răspuns:

Stupid.
Hai sa ne luam acma dupa toate idioteniile spuse se niste idioti despre compatibilitate si alte cehstii legate de zodii.[ma rfer la compatibilitate intre zodii]

| anabatr a răspuns:

Tind sa cred ca e oarecum adevarat ce se spune despre compatibilitatea dintre zodii. am avut fel si fel de relatii si chiar se potriveste cu ce se spune la compatibilitati. gasesti pe zodiacool compatibilitatile dintre toate zodiile
https://www.zodiacool.ro/zodiac-european/compatibilitate-zodii