| lovely1993 a întrebat:

Ce credeti despre persoanele care dispar pe o vreme, apoi apar ca si cum nimic nu s-ar fi intimplat?

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Am eu o prietena asa:ba apare in viata mea, ba dispare cu lunile!

De exemplu, n-am mai vorbit cu ea de vreo 2 luni; nu ca n-as fi incercat sa reluam legatura, dar ce rost are daca ea nu e statornica intr-o prietenie si ma evita desi n-am facut absolut nimic?!
Adevarul e ca persoanele astea nu merita sa aiba un prieten!

| Crisu_7532 a răspuns:

Pai, am patit-o. aveam un prieten foarte-foarte bun si ne intelegeam minunat. la un momentdat si-a facut o iubita geloasa si posesiva care i-a interzis sa mai vorbeasca cu mine. asa ca baiatul a disparut din peisaj: m-a scos din lista de prieteni de pe facebook, mi-a barat apelurile, m-a sters din lista de mess. bun. dupa 10 luni, s-a despartit de tipa si a aparut ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat si a inceput sa vorbeasca cu mine ca si cand nu ne-am mai fi vazut de 2 zile, nu de 10 luni. dupa 2 saptamani de prietenie, s-a impacat cu tipa si iar m-a trecut la ignore. asa ca eu am pus piciorul in prag, i-am zis ca nu sunt prietena cu el doar cand poate el/ cand il lasa iubita, asa ca sa nu ma mai caute. si cu asta basta. n-am nevoie de prieteni de genul asta in viata mea.

| Gabi_6377 a răspuns:

Am iubit un asemenea tip.Am 22 de ani in prezent si de la 17 ani stau cu un asemenea tip.Inainte sa avem o relatie sexual, tipul disparea cu lunile, apoi ma contacta la telefon si zicea ca a avut probleme. A facut asa de trei ori, apoi a ramas cu mine pana nu ne-am mai inteles dupa 2 ani si acum a disparut iar.Sunt imaturi, iresponsabili, si, oricat te-ai stradui, tot nu se abtin sa dispara.

| greenmile00 a răspuns:

Au fost rapiti de extraterestri care le-au conat cururile! fereste-te de ei!

| Addah a răspuns:

A) fac pe interesantii
b) Sunt interesanti
c) Aveau o misiune strict secreta
d) Niciuna din cele de mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt timpiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te place