| lovely1993 a întrebat:

Hey! Oare de ce dispar unele persoane si apoi apar ca si cum nimic nu s-ar fi intimplat? Spun ca vor suna peste citeva ore dar trec citeva luni? Cum sa inteleg? Poate sa fie vreun motiv serios la mijloc?

2 răspunsuri:
| un copil:x a răspuns:

Buna intrebarelaughing si eu caut un raspuns la ea pentru ca mi s`a intamplat de mai multe ori asa, de fiecare data cu acceasi persoana rolling eyes
Cred ca aceste persoane nu stiu ce vor, de aia fac asathinking

Sau daca de exemplu azi o fata/baiat vorbeste cu tine, te cauta, te suna, iar maine nu mai da niciun semn e posibil si sa fac asa pentru ca si-a facut prieten/a intre timpthinkinglaughing desi e un pic ciudat, dar alta explicatie nu prea gasesc.

| ofatapenumeioana a răspuns:

Draga Nuta, pararea mea este sa intrebi acele persoane de ce fac acele lucruri si sa nu iei concluzii pripite, ca dupa aceea sa suferi...