| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti. Sa imi incep viata sexuala la varsta de 13 ani? >:

Răspuns Câştigător
| LYLYshor25 a răspuns:

Este alegerea ta, noi iti dam numai cateva sfaturi, dar nu e indicat sa-ti incepi viata sexuala la 13 ani...acum trebuie sa inveti sa te bucuri de viata.

Nu te lasa pacalita de baieti, ci bucura-te de copilarie, caci o sa o timp si de iubirewinking. Te pup!

178 răspunsuri:
| loveanddreams a răspuns:

Pai stai sa-ti explic...nu

| curlyhair a răspuns:

Un cuvant mai potrivit pentru tine de cat centura nu exista!

| mydarkestdays a răspuns:

Categoric nu

| ssaTpu a răspuns:

Pei daca crezi c este cazul dc nu ...nu exista varsta pentru asta bine indicat e p la 16, 17 majoritatea fetelor incep p la 15 / 17 daca tu crezi c e baiatul potrivit il iubesti si vrei asta dc nu smug GANDESTE`te bine

| alexandra05 a răspuns:

Intrea-o pe mama-ta ce crede daca iti incepi viata sexuala la 13 ani tongue ea o sa-ti raspunda sincer

| itscloudyoutside a răspuns:

Mai intai ar fi bine sa inveti sa scrii.

| Tsunade99 a răspuns:

Nu mai criticati atata biata copila, spuneti si frumos ce e bine si ce nu.

| Ancuta7878 a răspuns:

Doamne baaaa. ce oamneihee hee. A fost asa o intrebare. Vroiam sa vad parerile voastrea. Si nu ma mai sfatuiti cum sa invat da? am term cu 9.96. asa ca don't tell anyone. Jetttt.

| Ancuta7878 a răspuns:

Era o intrebare. Nu aveam de gand. Eu vroiam sa vad doar parerea voastra. straight face Doamnee...

| eddyeddy5 a răspuns:

Faci cea mai mare greseala din viata ta daca incepi viata sexuala la 13 ani. Crede-ma, o sa ai timp sa faci sex. Nu incepe de acum! happy

| Hazelnuttie a răspuns:

Da. Vezi eventual sa nu foloseseasca respectivul pezervativ. ' rolling on the floor

| YannyAlmounte96 a răspuns:

Pai tu la 13 ani si alte fete care au 17-18 ani si ink sunt virgine si tu vrei acum? decxi pe voi astea mici nu va inteleg va venit pofta de p.a chiar acum?

| sociopath a răspuns:

Doamneeeelaughing))))))))
Sper ca glumesti Anne

| MalinaH a răspuns:

Eu zic sa nu iti incepi viata,, SEXOALA,, la 13 ani ca o sa nasti o tigaie. laughing

| darcalex a răspuns:

No deci tu esti batuta in cap cu batalaul de snitzele laughing, cat de pitzi trebuie sa fii sa pui o intrebare asa de prosteasca la care doar tu poti gasi raspunsul dezmembrat-o!

| 1n3x a răspuns:

Dadadasmug

| gigel68 a răspuns:

O banana? un castravete? sau ai inceput deja?

| LikeARollingStone a răspuns:

Fetita, eu am 16 ani si am foarte clar faptul ca trebuie sa mai astept. La varsta asta orice ti-ar spune un baiat nu-i de crezut...
Si tu, la varsta asta ar trebui sa experimentezi primul sarut si emotiile lui, in niciun caz sexul.
E prea mult pentru tine si oricare ar fi baiatul nu e potrivit la 13 ani, daca te-ar iubi cu adevarat ar mai astepta!
Daca incepi la varsta de 13 ani, la 18 ani cum te vei numi?(nu astept un raspuns neaparat, astept sa iti raspunzi tu, tie la intrebarea asta)!

XoXo!

| Kanghu a răspuns:

Daca vrei sa ajungi traferista/claxonista la kilometrul 47 de pe autostrada Bucuresti-Pitesti, aceasta este cea mai buna alegere.

| M.G.R a răspuns:

Toate la timpul lor...nu te grabi

| TeenageGirl a răspuns:

Ori ai scris intrebare asta pentru raspunsuri sa ajungi la intrebari populare, ori sa razi puitin. Raspuns coresct : adoua varianta big grin.

| dsadasdsada a răspuns:

Go ahead.

| TrixLove a răspuns:

Faaataaa haai! Invata limba romana. Daca vrei iti dau manualul sau, pardon! Abecedarul ca sa citesti oleaca si dupa aia sa cauti sexul acolo unde nu se afla el. Fata mea, cred ca intelegi ce raspuns iti dau, dar daca ai fii pr mea sau daca te-as cunoaste ti-as da o mama de bataie ca vrei sa te distrugi de mica si ca ai numai belele in capul ala. Eu la varsta ta jucam Monopoly cu prietenele pe o patura in fata blocului si panarama viseaza la sex. Draga mea, praful se va alege din viata ta. Vei ajunge carpa barbatilor. Pentru sex te vor folosii. Amanta vei deveni. Bafta si fa-mi un referat despre cum a fost. Ca sa invat de la isteti.

| Damasc a răspuns:

Doamne, la 13 ani ar trebui sa fii si gravida si tu intrebi daca sa iti incepi viata sexuala?

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Cat m-am plictisit de cei ca tine. Si eu am 13 ani dar n-am ajuns chiar asa de rau! Muriti ma! straight face

| KaRy a răspuns:

Mai bine nu.De ce vrei sa te grabesti? Ai tot timpul din lume.winking

| acris a răspuns:

Nu poti astepta sa mai cresti sa te dezvolti altfel o sa vezi si sa simti experienta asta crede-ma

| LoStEyEs a răspuns:

Cum de poti gandii asa?! eu am 13 si visez la barbatul perfect, numai pentru mine. mi-l imaginez doar strangadu-mi patura in brate, imaginandu-mi ca si el ma imbratiseaza la randul lui. nu vrei sa ai un barbat cu capul pe umeri, decat un vagabond de pe strada?! cine stie, poate crezi ca cel cu care vrei sa faci sex e barbatul visurilor tale, dar daca vrei sa-i cunosti cu adevarat personalitatea si ce are in cap, nu-ti incepe viata sexuala. trage de timp, si ai sa-i vezi adevarata fata, doar timpul le rezolva pe toate. daca chiar te place cu adevarat, va putea sa se multumeasca si fara sex, doar cu imbratisari. In ziua de azi fetele din Romania nu mai sunt cum erau odata. pai daca atunci in vremurile lui mama domnisoarele trebuiau sa se comporte ca niste doamne, si ink in ziua de azi exista prostituate, ce-o sa se mai aleaga de Romania?
Mie mila de tine, pentru ca esti prea credula. Eu momentan nu stau in Romania, dar ma si bucur ca am plecat! #:-s straight face

| LoStEyEs a răspuns:

U vrei sa ajungi ca sexy braileanca laughing si ea tot de mica si-a inceput viata " sexoala ", si uite cum a ajuns. Fara carte si e tratata ca ultima cu*va si carpa posibila in showbiz, ceea ce este si adevarat straight face daca nu vrei un barbat care te v-a iubi, draga mea, puteai incepe si de la 9, ca cu*vele din braziliawinking

| LoStEyEs a răspuns:

A da: daca tot vrei sa fii sincera, de ce nu ne zici mai bine ca ai 12 ani? am vazut eu la celelalte intrebari, si ghici ce: m-am convins! m-am convins ca tu chiar esti o pitzi din-alea fara cap si coada! daca vreti sa va convingeti so voi ducetiva la intrebarile ei