| viataeopoveste a întrebat:

In ziua de azi care credeti ca este media de varsta la fetele care isi incep viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| BubbleWhitee a răspuns:

Daca am inteles gresit intrebarea si te refereai la varsta la care isi incep fetele viata sexuala in ziua de azi, nu la cat ar trebui atunci ma corectez si iti raspund ca de la 14 ani in sus, majoritatea cazurilor pe care le cunosc. Imi pare rau pentru neintelegere, daca a fost vreuna intr-adevar happy

13 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

multe fac asta mult mai devreme, dar sunt foarte multe care depasesc aceasta varsta

| Alcyon a răspuns:

16 ani probabil

| Kalla a răspuns:

15-16 ani cam asa e la mine in oras si cred ca asa o sa fie si la mine thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14-15 ca na e noua generatie, dupa o sa vezi prin 2025 sex la 10 ani ce dracu laughing

| HueyFreeman a răspuns (pentru anonim_4396):

Am mai evoluat si noi de la maritis si facut copii la 14 ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HueyFreeman):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu la ce te referi cu in ziua de azi, cand in alte culturi "in ziua de azi" fetele sunt maritate de cand au intrat in pubertate. In celelalte timpuri era la fel. Diferenta de atunci si acum, e ca am avem set de standarde si moralitati.

| BubbleWhitee a răspuns:

In ziua de astazi si oricand parerea mea ramane ca ar fi perfect la 18 ani pentru a evita orice neplacere, din orice punct de vedere.O seara buna happy.

| BubbleWhitee a răspuns (pentru BubbleWhitee):

Daca am inteles gresit intrebarea si te refereai la varsta la care isi incep fetele viata sexuala in ziua de azi, nu la cat ar trebui atunci ma corectez si iti raspund ca de la 14 ani in sus, majoritatea cazurilor pe care le cunosc. Imi pare rau pentru neintelegere, daca a fost vreuna intr-adevar happy

| Capriciu a răspuns:

Cind sunt pregatite fizic si moral asa este cel mai bine poate sa aiba si 20 de ani si sa fie virgina si asta nu este nu lucru rau nu se simte pregatita inca, insa sunt pustoace de 14 ani care deja ele au si facut sex.Aici depinde si de anturaj si mentalitate. Oricum virsta normal este de 18 ani cred eu.Pa!

| CheLoo23 a răspuns:

Daca acea fata are o maturitate peste a ta sau peste prieteni tai sau peste prieteni ei poate sa isi inceapa si la 12 ani happy doar corpul sa o ajute si doar cu acea persoana SPeciaLa happy ciao

| fede12 a răspuns:

14-15 ani

| Robo97 a răspuns:

Mna, personal cunosc cateva Domnisoare care si'au inceput viata sexuala de la 12 ani si acum la 14-15 deja sunt satule.

| karishaa a răspuns:

Medie? serios? nu cred ca mai exista asa ceva. dar probabil as merge pe un 14-15