| PufuletiCuZvac a întrebat:

Ce e un 'clitoris'?
Funda.

17 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te in dexonline.ro si afli din cea mai buna sursa.

| Rurouni a răspuns:

O chestie diabolica pe care daca o gadili intr-un anumit mod, iti deschide calea catre o pestera umeda si ingusta. Sau larga, cum ti-e norocu'.

| Azµre a răspuns:

Clitoris - Mic organ anatomic situat în vulvă, lângă canalul urinar.

| C0nstantin a răspuns (pentru Azµre):

Acum urmeaza sa te intrebe ce e aia vulva laughing si canal urinar laughing

| Azµre a răspuns (pentru C0nstantin):

Cred...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

Alta data pune si tu poze ca sa nu te intrebe omu si a 2 oara ce naiba rolling on the floor

| PufuletiCuZvac explică (pentru C0nstantin):

Disperatilor, doar am intrebat ce e. Doamneee!

| C0nstantin a răspuns (pentru PufuletiCuZvac):

Nu stiu care e mai disperat... noi cae iti raspundem... sau tu care intrebi? Il ai pe fratele google sa te ajute pe viitor

| drhotzu a răspuns:

Mai asteapta sa mai cresti si sa iti mai creasca si dupa aceea vii sa vorbim despre asa ceva!

| anonim_4396 a răspuns (pentru drhotzu):

Da de unde sti ca nu e baiat prietene? laughing poate de aia intreaba

| drhotzu a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai eu ma adresam unui baiat... care probabil are 12-13 ani (sper) si poate nu e timpul sa stie...

| Jakoban a răspuns:

Fii atent!
Te duci la magazin si ceri o punga mare de clitoris!
Si o sa vezi!

Răspuns utilizator avertizat
| TURCUL0001 a răspuns:

Da pe google.

| yanira4u a răspuns:

Un pokemon

| Tiby49 a răspuns:

Lindic laughing)

| giaa a răspuns:

Punctul G laughing))))