| gina09 a întrebat:

Ce exerciti pot face pentru sani ca sa imi creasca mari si frumosi? 14 ani p. s scuze de categorie

11 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Cauti un iubit si iubi o sa-i maseze, sa vezi cum cresc pe urma happy

| ynna93 a răspuns:

Eu stiu din batrani.sa pui marar pentru cresterea lor.sau sa tii masezi.

| misterioasahug a răspuns:

Buna gina!
spune-mi: esti insarcinata? daca raspunsul tau e NU, atunci de ce ai nevoie de sani la 14 ani?
ai copil si nu are de unde sa apuce sa se hraneasca? (saracul de el)

scuza-mi ironia, dar nu vad rostul intrebarii tale. vrei sani pentru a-i etala in fata baietilor? hmmm, cred ca asta era raspunsul, te sfatuiesc sa nu te complici asa tare. cine te place, te place si cu sanii mici si cu sani imensi.
tu inca te dezvolti, sanii tai vor avea timp sa creasca pana la 18 ani.
PS: oricum poti incerca sa-i masezi.
funda?batting eyelashes

| Lullabies a răspuns:

Faci un fel de flotari dar in picioare cu mainile sprijinite de un perete, si te lasi si te impingi pe maini. sunt bunee, ajuta sanii sa fie mai fermi.

| daniDeeDee a răspuns:

Iti masez eu sanii.laughing

| Loove_6052 a răspuns:

Interesanta intrebare laughing msy acma stiu ce sfaturi sa ii dau prietenei mele :]]

| Alis_5793 a răspuns:

Eu stiu ca flotarile. Cu mainile indepartate, mainile apropiate, o mana jos una sus.

| andrey23 a răspuns:

Lasa`l pe unu sa te traga de ei laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Denis_6368 a răspuns:

As sfatui un masaj de la Denis...dar sunt cam mare pentru tine...au timp sa iti creasca si "bodoabele"