| iulia_5414 a întrebat:

Cum sa fac sa imi creasca sani FARA operati sau medicamente? se poate si prin exerciti?

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cred in faza cu ceaiurile sau mai stiu eu ce...ca daca era adevarat nu mai facea niciuna operatie estetica!
Sa fim seriosi!
Ori bisturiul ori ii multumesti lui Dumnezeu pentru ceea ce esti!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu cred ca poti face nimic.Asta este Mama Natura. Uita-te la mama ta si o sa-ti faci o idee cam cum o sa arati (cu toate ca nu este obligatoriu!).

| BRG a răspuns:

Cu tinctură de mărar de la farmacie s-au de la plafar. succes

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Lol laughing)
da ce ma vrei sa-i ai de 1000 de cm?oh go on.lasa-i asa cum ti s`a dat de la amma natura

| funnygirl a răspuns:

Doamne... da ast si o s iti creasca rolling eyes

| ingerell a răspuns:

Ios multumita cu putinu pe care il am
nu mi-as dori sa am cat mama
mai tarziu ma va incomoda sa am sanii marilaughing

| thealc a răspuns:

Poti sa vii la mine sa ti. i descant ...lucrez cu flacara violet

| tesss a răspuns:

Freaca-te cu usturoi nu glumesc e bun

| deutzapusa a răspuns:

Cu ulei de susan si picaturi de mararle gasesti in plafarm picturile le bei dizolvate in apa cate 3 picaturi de 3 ori pe yi si cu uleiu de susan iti faci masaj in fiecare seara se vad reyultate dupa circa o luna la mine a folosit mult sucees

| Deedee_9924 a răspuns:

Increderea de sine conteaza
imagineazati cum vrei sa arati uitat-e in oglinda si spune-ti in minte peste o samptamana o sa fiti cum mi-am dorit! Daca nu reusesti spuneti sunt diferita pentru ca sunt eu si atat.