| corinutsa03 a întrebat:

Ce face femeia in fiecare dimineata, si barbatul o data in viata? big grin astept diferiate variante./.)

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Femeia face...patul in fiecare dimineata.
Barbatul face...armata doar o data in viata. big grin

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,pai eu zic ca barbatul iese din femeie o data in viata si de intrat intra in fiecare zi.laughing

| MeMyself a răspuns:

Femeia se machiaza in fiecare dimineata si barbatul o data in viata de curiozitaterolling on the floor))...glumeschappy
Sincer nu stiulaughing...tongue

| AxxyAlexandra a răspuns:

Micul dejunhee hee

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Femeia in fiecare dimineata face patul si barbatul o singura data in viata mrge in armatawinking Funda?

| Zai a răspuns:

Ii zice barbatului:"Trezeste-te boule, trebuie sa mergi la munca!"

Răspuns utilizator avertizat
| alexutza222 a răspuns:

Se uita in oglinda

| corinutsa03 explică:

:d