| anonim_4396 a întrebat:

Ce faci daca esti prinsa intre doi baieti? Cu unul care de'abia te-ai cunoscut si va intelegeti foarte bine,si acel tip va place si respectiv si voi il placeti! Dar reapare "fostul"care incepe sa te placa si el si reapare acel mic sentiment! (e poveste foarte lunga ) Dar nu sti pe cine sa alegi,sa il alegi pe fostul care clar mai ti enorm dar ai suferit la fel de mult dupa el,sau pe "actualul"care te potrivesti perfect? si la "actual"nu ma refer la actual in sensul cuvantului,ca nu este cu elwinking
P.S :INTTEBAREA NU DUCE REFERIRE LA MINE laughing,prietena mea...sad laughing
Mda,pe mine deja ma doare capu'si sincer nici eu nu as sti ce sa fac
Dar luati-o ca atare,nu vreau vorbe urate,mai ales despre ea ca e cea mai buna persoana pe care o stiu si numai ea ma intelege cand am nevoie happy
Un sfat e ok,daca nu, mai bine nu mai comentati
Mersi :*

7 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Buburuza era sa zic ce-ti mai place shaorma dar vad ca de fapt e altcineva laughing. Uite ce spun eu si e o chestie reala -Unde scuipi nu lingi daca ai demnitate-Va sti daca ai spui asta pe cine sa aleaga dintre ei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alege cartea, la 13 ani ai vostrii este deja aiurea sa vorbiti de fostul, cand veti ajunge la 20 de ani o sa terminati toti baietii din tara

| gingergirl1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici chiar asa! laughing
am zic ca e putin mai complicat...eu una consider atat timp cat inveti e ok sa simptizezi pe cineva! prietena mea e prima din clasa ei si nici eu nu sunt proasta laughing sunt a5a din clasa si sunt a8a
si heeeiii, am 14 ani laughing

| anonim_4396 explică (pentru gingergirl1):

Vezi vreo diferenta intre 13 ani si 14 ani? Iti doresc sa fi asa pana termini facultatea, ma refer la invatatura, dar faza cu simpatizatul te rog sa o mai lasi 2 ani de zile, ar trebui sa inveti ce inseamna, parsivenie, lasitate si tradare, atunci cand tu crezi ca sti cum sa te feresti de asta si sa nu faci uz de ele poti avea prieten

| MihaelaCarmen123 a răspuns:

Alegel pe ultimul, ca daca l-ai fi iubit cu adevarat pe primul, nu ar mai fi existat nr 2.

| amber4u a răspuns:

Daca de primul adica fostul te.ai despartit inseamna ca ceva nu a mers si cel mai probabil acum va fi la fel. Eu sunt de parere ca mai bine incerci cu al doilea sa vezi poate e mai bine. Decizia iti apartine.

| gingergirl1 a răspuns (pentru amber4u):

Dar am zis ca nu despre mine e inttebareeeaaa! laughing
Ma rog, mersi laughing