| gab0ru a întrebat:

Ce floare sa ii ofer iubitei mele dupa o perioada plina de certuri? Acum ne.am impacat.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un trandafir alb!
Pa, pa.

| madyddd a răspuns:

Ce trist...
tu oferi flori doar ca semn de impacare?

sper sa te abandoneze cat mai repede

| neutrino a răspuns:

Daca o poti pacali si impaca numai cu o singura floare, atunci ia-i un trandafir...

| Emilian65 a răspuns:

Un trandafir rosu, semn al iubirii totale.

| Danysan a răspuns:

Da-i frate un buchet de randafiri, asa arati ca iti pasa si ca ti la ea. serios eu asa as face.sera faina.

| grab a răspuns:

Flori de sezon tati: crizanteme din alea albe si galbene asa bulgarasi. sau tuberoze daca mai gasesti pe undeva, au un miros bestial si super persistent.

| Latinmoon a răspuns (pentru grab):

Ador tuberozele. love struck

| Green66 a răspuns:

O floare de colț!

| JustACuriosPerson a răspuns:

Afla care e floarea ei preferata

| Marieta69Gheorghe a răspuns:

Garoafa.

| EniiEnonim a răspuns:

Trandafir, dăă!