| evilkiss a întrebat:

Ce gand va trece prin minte atunci cand cititi aceasta intrebare, dar fiti sinceri, este un sondaj, spre final spun si ideeawinking

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Imi iubesc tara la nebunie.As iubi-o maxim daca ar fi populata doar de animale

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ascut o melodie faina
ma face sa ma gandesc la niste lucrurihappy...

| AliceHappyGirl a răspuns:

Ma gandesc care este ideea acestui sondajhee hee

| Ingerash a răspuns:

Eu acum ma gandesc cum sa ajut cat mai multa lume pe acest site

| evilkiss explică:

Cati dintre voi sau gandit ca intrebarea este una cat se poate de banala dar si interesanta, scopul ei ar fi de a da nastere acelui gand care iti trece pe moment prin minte, de a te relaxa, de fi mai diferit, poate sunt vazut ca un prost sau... dar v-ati gandit vreo data la acel gand care are o viata atat de scurta? ele se duc dar aici vor ramane, respect

| evilkiss explică:

Pai nu este asta o intrebare?

| Miuriel a răspuns:

Ma gandesc la ce vrei tu sa spui cu intrebarea astabig grinlaughing deci care e ideea?laughing

| Valiku a răspuns:

Ma gandesc ce ar trebui sa raspund...straight face