| anonim_4396 a întrebat:

Ce ii atrage la fete pe baietii? Si de ce toti baieti din clasa o ating pe sani si fund pe doar o anumita fata? big grin happy

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Ce ii atrage? Nu stiu. Asta pentru mine e un adevarat mister straight face.
Doar o anumita fata? Dupa cum spui pare ca aceasta permite sa se intample lucrul asta. Si asta iti scade respectul de sine! Mi se pare ridicol sa permiti tuturor sa faca asta. Nu stiu ce crezi tu despre ea, dar in orice caz, mai bine nepopulara si cu catva prieteni decat usurateca si plina de admiratori falsi sigh

13 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Poate ca fata aia nu se lasa pipaita si baietii in general vor ceea ce nu pot avea.sau poate lasa o aura de mister, si ei vor sa afle cat mai multe, si nu stiu cum sa se exprime.

| Denisa a răspuns:

Poate pentru ca e singura cu fund si sani mari. Baietilor le plac astalaughing

| fluturas a răspuns:

La prima ii las pe baieti sa-ti raspunda

pentru ca fata aia ii lasa straight face pentru ca ei ii place, pentru ca probabil ii mai dotata

| victoR1k_1606 a răspuns:

Ca-s prosti? laughing nu mai exista iubirea in vremea noastra. dezvolta tu de aicismug

| blaa a răspuns:

Sincer asta fac si eu cateodata.
Dar nu o fac din obsesie pentru fete. o fac pentru ca, n-a fiecare baiat cu ce-i place.
Mie imi plac fetele ff mult, si pe unele care stiu ca nu's bagaboante le respect, dar cele care chiar le place chestia asta cu pipaitul si atinsul sanilor si a fundului, De ce nu?laughing

| zxsds a răspuns:

Felul cum vorbeste, cum arata, formele, cum miroase, caracterul, maturitatea si mai sunt cateva chestii importante.
Fetele se simt bine cand sunt atinse in anumite zone in concluzie... acea fata lasa de la ea, altele nu accepta asa ceva.

| BlackRainbow a răspuns:

De ce toti baieti din clasa o ating pe sani si fund pe doar o anumita fata?
Pentru ca au observat ca anumita fata ii lasa, sau pentru ca are forme si ii atrage cu imbracamintea.

| CatalinaaM a răspuns:

@ fake face: nu sunt invidioasa pentru ca eu st acea fata! ma dispera baietii din cls! si eu nu accept nu ii las! problema pentru ca sunt cea mai frumos si cea mai dezvoltata din cls nu?( nu mint)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca aia e curva clasei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca este sexi

| AmRaspunsuri a răspuns:

Pe unii ii atrage inteligenta fetei, sufletul...pe altii partile voluptoase...depinde de caracterul fiecaruia.

| b0gdan14 a răspuns:

Mai colegut-o de clasa, ca vinovat la ce ai zis tu in intrebare laughing. e. suntem baieti, n-ai ce face. decat sa-ti micsorezi fundul. a. ca sa fii mai linistita nu esti singura fata.

| fakeface a răspuns:

Fiindca unu deam a facooto si toti incep din urma lui si depinde ce forme are.si ce vrei sa te atinga si pe tine da esti invidioasa http://www.tpu.ro/design/images/emoticons/4.gif