| Alanonimdepetpu a întrebat:

Salut, ce considera sexy, atragator, excitant o fata la un baiat? De exemplu baietii se uita dupa fund si sani la fete etc dar fetele dupa ce se uita la baieti?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se uita la nas. Daca e mare e ok.

| Adry05 a răspuns:

Aspectul general al corpului, freza, trasaturile fetei.

| RoCkKiD a răspuns:

Nu-s tipa deci nu bag mana in foc, dar am tot intrebat fete si aparent sunt cateva chestii de care nici ele nu-si prea dau seama.

-Vene proieminente la maini - nu intreba de ce
-Acea forma de V in partea inferioara a abdomenului (cumva intre abdomeni si picioare) care se vede doar daca abdomenul e lucrat
-Latimea umerilor
-La parul facial e hit or miss, unele sunt innebunite dupa barbi altele nu le suporta
-Unghul accentuat al mandibulei sau Jaw line cum i se mai zice

| ℓαυяα a răspuns:

Ținuta, inaltime, zâmbet, ochi

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa aspectul exterior general: fata, par, corp, imbracaminte, vocabular, gesturi samd.

| Freya1 a răspuns:

Pe mine nu ma excita fizicul unui baiat, nu pot sa ma uit la unu si sa zic "mama ce chef de sex am". Trebuie sa aiba ceva mai mult de atat, sau sa faca ceva mai mult de atat.Sa stie sa vorbeasca, sa gandeasca bine si sa ma sarute si atinga cum trebuie.

| Andreeush a răspuns:

Ochii, părul, caracterul.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Ochii
Peniswinking
Comportament

| Goete a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Ochii, mari, nu?
Penisul, negru?
Comportamentul, antisocial?
Din raspunsul tau fiecare intelege ce vrea?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Ochi,buze si fund, de ce nu? Dar mai presus e inteligenta. happy

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Deci va plac baietii care se imbraca ca femeile? Ca numai alora cu pantaloni mulati le puteti "admira" fundul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Aia care poarta skinny jeans sunt pitipoance.

Din ce am observat le plac grasii pe cur si care au fesieri dezvoltati = abdomen puternic.

| Goete a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Masurata in marimea ****?

| Goete a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Tu imbraca-te asa si vei vedea cui ii vei place hahaha
si daca si fundul stramt, mai bine

Răspuns utilizator avertizat