| andreii2 a întrebat:

--- Ce ii pot oferi unei fete la o intalnire.(ne-am mai vazut de 2-3 ori in ultimele 4-5 luni fara sa ii ofer nimic)
--- Ma gandesc la o floare, dar ce floare e potrivita? Trandafir sau ceva mai mai iesit din comun?
--- Unde putem iesi?
Astept pareri.

Pentru cel mai folositor raspuns dau funditabig grin

11 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Un trandafir functioneaza intotdeauna! love struck

| lyrics a răspuns:

Parerea mea. e ca trandafirul exprima o mare dragoste.
si nu stiu daca poate fi vorba de asta daca e a 4a intalnire.
sincer, nu stiu ce flori mai sunt acum... dar poti sa-i iei ceva mai simplu.eu una as aprecia o lalea. dar nu cred ca se mai gasesc.
poti iesi la o terasa, in mall, la cinema.la teatru.in parc.

| Miauti a răspuns:

O ciocolata calda! o plimbare cu barca (mai incolo peste o saptamana )

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Floarea "dragostei" este trandafirul dar poti sa ii iei si alte flori, gensul conteaza indeferent de unde o cumperi. faza e ca trandafiri se usca repede. poti sai iei niste lalele stiu eu gandeste-te cam cei plae ei si dupa stil si dupa culoare. poti so duci la un restaurant, sa iesit la o plimbare seara prin oras, printr-un par, etc, poti sa mergeti acasa a unul dintre voi sa comandati sau sa faceti mancare si safaceti ce duriti voi, atata timp cat snteti singuri, poti so duci la un film, la o pizza, gandeste-te cei i-ar placea ei, punete pentru un moment in pielea ei sa vezi cam ce iar place

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Un buchet deosebit de flori, intr-o zi oarecare? Sau niste bomboane mai scumpe, na nici nu stiu ce varsta ai...

| Andreea_1440 a răspuns:

Pai la un suc la o plimbare in parca oriunde unde sa puteti vb si sa va simtiti bine pai da un trandafir ar fi ceva

| Bya_9647 a răspuns:

Bunahappy
Ai putea sa. i oferi un trandafir.
Iti spun eu cand am primit prima oara un trandafir de la persoana iubita`day dreaming fluturasi in stomac toata noaptea ce nu ma lasau sa dorm si ma gandeam numai la el.
Unde?
Oriunde, unde sunteti doar voi 2
In parc, la tine, in centrul orasului, intr. un parculet mai apropiat, intr. o padure, prin imprejurimi.
Bafta
:*

| lastman024 a răspuns:

Vezi nu o invata la cadouri ca ti se va urca in cap happy daca o duci la o cina, nu e nevoie si de cadou happy

| LLLLLLLL a răspuns:

Un trandafir rosu

| Simoni a răspuns:

Pai puteti iesii la un restaurant. sau intr-un parc. sau la tine acasa. depinde de voi. si ii poti oferii un ursulet mare sau un lant/bratara pentru ca asa vei fi sigur ca n`o sa te uite niciodata. si un trandafir :p
bafta :*

| UserX a răspuns:

Un trandafir si un zambet pot sa faca minuni. nu conteaza atat de mult floarea atat pe cat conteaza momentul cand vrei sa eu dai. un loc pe care il frecventati des si va place.