| jordan210cm a întrebat:

Ce inaltime are cel mai inalt baiat cu care te-ai vedea mergand de mana pe strada? Dar in pat?happy

17 răspunsuri:
| Chrisstine a răspuns:

1,83 cam asalove struck maxim

| zăGhost a răspuns:

Hmm, eu am 1, 72, deci m-aş putea vedea şi cu unul care are 1, 90. laughing

| UnbornChild a răspuns:

In jur de 1.80 love struck

| jordan210cm explică:

Hybryd44 despre baieti te las pe tine sa intrebi!; I

| jordan210cm explică:

Lexy tocmai pentru ca nu au legatura asta inseamna ca intrebarile pot avea raspunsuri diferite!

| jordan210cm explică:

Andrada intrebarea nu era ce inaltime au iubitzii vostri?

| jordan210cm explică:

Asa e gabytzu sunt banallaughing, am pus 2 intrebari banale si astept niste raspunuri cat mai banale daca se poate!

| jordan210cm explică:

Pe mine in nici un caz sa nu ma fereasca!laughing

| Lexycesium a răspuns:

Ce legatura are strada cu patu`?laughing)

| xEmiii a răspuns:

Maxim 1,80.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cu unu de 1 90 crede'ma stiu ce zic laughing. Pana in 1 80 happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, iubitul meu are inaltimea de 1, 93 m... este cel mai inalt dintre iubitii care i-am avut tongue eu am 1, 71 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, hai sa-ti raspund la intrebaresmug baiatul cel mai inalt cu care m-as vedea de mana pe strada sau in pat trebuie sa aiba 1, 93 rolling on the floor

| 女時日水한국어 a răspuns:

Eu m`as vedea cu unu de 1.82...cam asa...Sa Speram ca o sa se intample :X

| Hybryd44 a răspuns:

De ce nu ai intrebat si baietii ce inaltime ar avea fata cu care te-ai vedea?

| Hybryd44 a răspuns:

Jordan sa ne fereasca domnu de fete inalte.

| gabytzu_6065 a răspuns:

Esti banal!laughing)...Te pomenesti ca ai avea vreo 2 m waiting