| xFaith a întrebat:

Imi place de un baiat. faza e ca el are 1, 86 iar eu. 1, 58 >:" laughing adica. nu stiu cum s-ar vedea daca ar fi sa fie ceva intr`e noi laughing. Unii imi spun ca el este prea inalt pentru mine, iar altii spun ca ne-ar vedea un cuplu dragut.
Ce parere aveti?
Siii. ce diferenta de inaltime este intr`e voi si persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Daca va iubiti nimic nu mai conteaza si este mai important sa tineti unul la altul happy Era o problema daca tu erai mai inalta ca el happy si s-ar fi chinuit el sa te sarutehappy dar asa pui niste tocuri happy te certi cu elhappy va paruiti si va iubitihappy

| Disharmony a răspuns (pentru MeConstantine):

Faţa aia retardo-zâmbitoare ţine locul punctului?

| MeConstantine a răspuns (pentru Disharmony):

O fi retardo zambitoare ar viata este frumoasahappy Nu suntem la limba si literatura romana happy Nu suntem la olimpiade, pe care le-am luat apropo, suntem in mediul virtual si ne putem raporta la acesta. Dar desigur si nick-ul tau cu lebada neagra tine loc de personalitatehappy sau nu cine stiehappy fiecare cu problemele lor.

| Disharmony a răspuns (pentru MeConstantine):

Deci în afara orelor de română pe care le facem la școală, putem stropși limba română exact așa cum ne vine pe moment? Ţi se pare normal?

| MeConstantine a răspuns (pentru Disharmony):

Pai daca o stropsim da mi se pare normalhappy

| MeConstantine a răspuns (pentru Disharmony):

Https://ro.wikisource.org/......9/Litera_S ca sa faci diferenta intre un regionalism/arhaism si limbajul comun. Deci daca vb cu populisme anunta-ma ca sa vorbesc si eu. Apropohappy Da am facut muuulta scoalawinking

16 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Hmm. eu am 1.57 si iubitul meu 1.90.laughing suntem impreuna de 4 ani. nu conteaaza inaltimea. conteaza sa te respecte, sa te iubeasca si sa iti fei fidel. happy

nu-i lua in seama pe restul'. fa cum iti dicteaza inima!

| Dariusuu a răspuns:

Iubirea nu are limite...

| grab a răspuns:

Atunci intreaba-i pe "unii sau altii" ce parere au si roaga-i sa supuna la vot daca voi doi aveti sau nu aveti voie sa va indragostiti.

Nu iti pasa de nimeni pentru ca acei care comenteaza nu au nicio constrangere asupra voastra, ar trebui sa fii total indiferenta! Doar voi doi luati decizii despre relatia voastra.

Dar matematic vorbint 86-58=28 cm e cam frapanta diferenta si iti dau dreptate ca te simti observata peste tot. De fapt nu te simti, esti, si voi femeile aveti darul de a vedea in niste unghiuri pe care barbatii le au moarte gen la spate 179 de grade.

| DarkBlood32 a răspuns:

Mai contează?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii vei face un copil, vei avea probleme cu sarcina. Tu mica su cu uterul mic, copilul s-ar putea sa-i semene si sa fie mare. Atunci vezi tu diferenta aia "draguta"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca nu-i invers. Atunci ati fi aratat penibil oh go on ce conteaza daca va iubiti?

| Edeline a răspuns:

Nu conteaza inaltimeahappy sunt lucruri mult mai importante

| 0alafaranume0 a răspuns:

Sincer la diferenta asta puteti sa faceti 69 in picioare. sper ca nu mi-ai luat-o in nume de rau

| Zozole123 a răspuns:

E chiar dragut un cuplu in care baiatul sa fie mai mare decat fata, dar tu cati ani ai?

| YzzyUnIngerash a răspuns:

In dragoste nu conteaza felul in care arati, daca va placeti atunci nu vad nicio problema