| Ciberpunk a întrebat:

Ce inaltime si ce greutate ar trebui sa aiba un copil de clasa a 7 a abia impliniti? Dar penisul ce marime ar trebui sa aiba?

9 răspunsuri:
| vortex12 a răspuns:

Ai implinit clasa 7 laughing la multi ani referitor la intrebare iti dai seama ca nimeni nu poate sa iti zica deoarece fiecare se dezvolta diferit la toate categoriile inaltime greudate marimea penisului.laughing

| Seby90 a răspuns:

Penisul? Cat mai mare.

| NuMaContrazice a răspuns:

Bai copii voi sunteti obsedati de marime, m-am plictisit de atatea intrebari de la copii de 12-13-14 ani, marimea e ereditara in principal nu conteaza cat de mare esti!

| andreiush25 a răspuns:

Deci...de fiecare data cand intru pe TPU dau de copii frustrati de marimea propiului cuc.
Vezi-ti ma de copilarie si nu te mai ingrijora tu atata.

Răspuns utilizator avertizat
| VasilicaDarkKnight a răspuns:

Penisul vreo 32 de cm cubi iar inaltimea pe undeva la 1.70
La multi ani, cum e sa ai "clasa a 7 a abia impliniti"?

| Msadjsafsdgfdsfdss a răspuns:

May God bless you! happy

| Necrophilia a răspuns:

6 cai.

| Necrophilia a răspuns:

şasă cai smug