| NicuGandac a întrebat:

Sal ce marime ar trebui sa aiba penisul unui copil de 12 ani cu inaltimea de 1.55? funda

Răspuns Câştigător
| WeLoveToParty a răspuns:

Nu va mai luati de el daca aveti chef de glume!

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

La ce-ti fuge gandul la 12 ani. Dar n-ai penis, ai puta inca.de copil adica! copil, intelegi? Eu cand ma gandesc la penis, in niciun caz nu-mi inchipui organul genital al unui pusti de 12 ani

| unknownn a răspuns:

-50 cm.

| GoddessMaui a răspuns:

55 cm lungime. Deci, mereu te iei dupa inaltime, daca un tip are 1.80, inseamna ca penisul lui are 80 de cm.

| TuRneR01 a răspuns:

La 12 ani ar trebui sa te pui cu burta pe carte nu sa intrebi lumea ce marime ar trebui sa aiba penisul tau. De unde sa stim noi?

| AllCapone a răspuns:

1,89(4) CM!

| KoZzZ a răspuns:

Daaaa

| EuEuEu2 a răspuns:

Nu te mai gandi la asta si vezi-ti de scoalaaaaalaughing

| NicuGandac explică:

Intelesai dar tot nu ati spus tongue

| IceCream5 a răspuns:

2mm.

| Flavius_Flavi_1999 a răspuns:

Cred ca 100 metri happy