| Elly7890 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand un barbat ii zice unei femei ca vrea sa o faca fericita?

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De cele mai multe ori sex!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Din doua una, ori vrea sa se culce cu ea ori chiar o iubeste si vrea sa fie cu ea mult timp de acum inainte

| Pandicorn123 a răspuns:

Inseamna ca el chiar o iubeste

| Doηηa a răspuns:

Depinde,dacă aveți o relație de durată o poate spune din inimă, adică te vrea numai pe tine, să te facă fericită, depinde și ce înțelegi tu prin fericire big grin
Dar dacă e ceva de scurtă durată sigur vrea sex.

| Trolli a răspuns:

Depinde! Numai el stie. Greu sa intram in mintea lor...haha.
Ori este indragostit, ori vrea sa faca sex cu ea.

| AndyDeiu a răspuns:

Dac iti zic realitaatea nu ma crezi.dar iti zic..Sa o f**a.Vb serios laughing fara glume.Numa asa poti face fericita o femeie..Sau dac iti dai cartea de credit masina nevestii. Apropo ti-a zis unu ca vrea sa te faca fericita si te scoti cumva rolling on the floor

| Bubulin4ik a răspuns:

Inseamna ca vrea sa fie cu ea, si ca o iubeste!

| neutrino a răspuns:

O minte cu speranta ca el va fi fericitul.

| Azµre a răspuns:

Foarte multe de la a fi cu ea și ai oferi tot ce are nevoie la a face sex.

| drogh a răspuns:

1.Ori vrea să profite de ea şi să facă dragoste.
2.Ori vrea să îi fie aproape mereu, fie la bine, fie la greu.
3.Ori minte ca să obţină ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Că vrea să profite de ea.
Te pup!

| LineGuide a răspuns:

Cate nu face un barbat ca sa para gigolo.Toti sfarsesc la fel...sunt niste afemeiati mai rabdatori!
Mult noroc!

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Inseamna ca e mincinos cu master!

| Sorinacio a răspuns:

Vrea sa faca sex.

| amalia025 a răspuns:

Inseamna ca el o iubeste si incearca sa ii schimbe viata in bine.

| amalia025 a răspuns:

Exista si uni mincinosi care vor sa profite dar sunt si baieti cinstiti si cuminti care chiar vor sa te faca fericita