| Izabella265 a întrebat:

Ce inseamna cand unui barbat nu-i place sa ma vada suparata? Adica daca el face ceva ceea ce mie nu imi convine,,, vede ca ma supar.el face ceva ca sa fie bine ..ca sa ma vada fericita ...De ce oare? Nu vrea sa ma vada suparata?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta tine la tine. si mie de cine imi pasa nu imi place sa ii vad suparati sau ca plang, da sa vad la altcineva nu e ca ma "misca" cu ceva.

| EchoDemon a răspuns:

El sigur tine la tine de aia nu vrea sa te supere.

| Teiubescinsecret a răspuns:

Tine la tine, nu supota sa vada ca o persoana iubita sufera, face tot posibilul sa fi fericita happy