| VrRos05 a întrebat:

Ce inseamna când se uită la story-uri chiar dacă nu mă urmărește pe insta?

11 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Posibil ca primeste link de la cineva.Dar ce fel de povesti sunt? Poze/video cu tine? Poate exista si o sansa ca e interesata de tine.

| Hyperion7 a răspuns:

Că posibil sa fie interesata.
Baga-te in seama cu ea și vezi ce zice.

| VrRos05 explică (pentru Hyperion7):

Are iubit dar tot se uita

| Hyperion7 a răspuns (pentru VrRos05):

Caută potențial înlocuitor, nimeni nu se uita pur și simplu fara vreun motivwinking
Iar dacă tu vei fi acela, sa știi că așa va face și cu tine crying

| VrRos05 explică (pentru Hyperion7):

Dar se uita și dinainte sa aibă iubit și nu mă avea la urmarire nici atunci

| Hyperion7 a răspuns (pentru VrRos05):

Aveți urmăritori in comun?

| VrRos05 explică (pentru Hyperion7):

Da,cativa

| Hyperion7 a răspuns (pentru VrRos05):

E,atunci probabil d-asta

| FindMyName a răspuns:

Depinde, sunt multe motive.
- e interesat/ă de tine
- s-a uitat doar din curiozitate
- sau doar s-a uitat din nimic, degeaba
- poate e o persoana care nu te înghite dar îți urmărește pașii (adica ce faci)
- te place/te admiră etc.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Pot fi multe. Poate din plictiseala, poate te place, poate te vede ca pe un dusman si n-ar vrea sa vada ca iti merge bine. Daca te macina atat de tare gandul, baga-te in seama cu acea persoana.

| VadimIvanov a răspuns:

Poate te place.