| melissa99 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat face cercuri cu fumul de tigare? scuze pentru categorie.

12 răspunsuri:
| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Inseamna ca sufera de smecherie, si e un boschetar laughing)

| Lolly184 a răspuns:

Am avut prieteni care faceau asta. unii pur si simplu o faceau din plictiseala sau din obisnuinta. nu prea o faceau ca sa para smecheri. sau se amuzau pe faptul ca faceau cerculete cu fumul de tigara happy

| iustin1992 a răspuns:

O gramada de comenturi la misto
nu inseamna nimic se plictiseste sau asa e obisnuit
sunt care o fac si la impresie depinde de om

| white_2190 a răspuns:

Vrea sa para smecherhappy sa demonstreze ce poate face el. daca le face spre tine, probabil vrea sa te ****

| PersoanaFaraNume a răspuns (pentru white_2190):

Nu inseamna nimic... si eu fac cercuri si nu o fac pentru ca vreau sa fiu tare sau chestii din astea. E pur si simplu din obisnuinta. Daca el sufla fumul pe tine da, asta ar putea sa insemne ceva urat tongue

| fuzzy6 a răspuns:

Ca e gay

| Sunshine18 a răspuns:

Ca e vrajitorhee hee
ca-n harry potterrolling on the floor

| warriorboy4 a răspuns:

Vrea sa vada si "Cercul" dintre picioarele tale...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca vrea oral.

| Sweety8 a răspuns:

Ca e bataus laughing

| Cosmin_Mardale_1996 a răspuns:

Inseamna ca nu are altceva ce sa faca!