| DeeaD1 a întrebat:

Cum se da corect shot cu fumul de la tigare?

8 răspunsuri:
| dinhoo a răspuns:

Intorci tigara, o tii invers si sufli inspre cel/cea care trage fumul.

| DeeaD1 explică (pentru dinhoo):

Pai si care e diferenta dintre unul care trage normal si unul care trage cand o tin eu intoarsa invers in gura?

| dinhoo a răspuns (pentru DeeaD1):

Ai putea si asa...
http://www.youtube.com/watch?v=EuomZ8TPBFc

| DeeaD1 explică (pentru dinhoo):

Metoda asta o stiam si eu...pe cealalta nu o stiam

| AndreiX001 a răspuns:

Buna Deea.
1.Tragi din tigara.
2. Tii fumul in gura.
3. Intorci tigara fara sa dai fumul afara.
4. Bagi tigara invers si lasi afara filtru.
5. Baiatul/fata trebuie sa se aproprie de gura ta si trage fumul pe care tu il sufli atunci cand ai tigara intoarsa in gura.
6. Incercati sa tineti si mainile pe langa gura sa nu iasa fumul.

FUNDA?

| DeeaD1 explică (pentru AndreiX001):

Si nu e posibil sa ma ard?

| dinhoo a răspuns (pentru DeeaD1):

Aplici metoda care ti-am zis-o mai sus cand mai este 1 sfert din tigara.

| AndreiX001 a răspuns (pentru DeeaD1):

Pai incearca sa fumezi jumate de tigara dupa dai shot sa fie mai mica si sa ai grija la limba.