| CherryGirl67 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat iti zambeste?big grin
Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Lollipop_2029 a răspuns:

Pai. inseamna mai multe:
1. poate se gandea la ceva in momentul alalaughing
2. sa fie ceva prietenesc
3. sau poate un fel de a flirtawinking
daca e vorba de a 3-a variantahee hee incearca sa vezi daca face asta mai des si apoi continua si tu. mai stii poate jocul asta duce la o relatie love struck dar nu te baza pe asta. trebuie mai intai sa fii sigura ca asta e.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te place.

| gigiro a răspuns:

Ca te place - a nu se confunda cu " te iubeste".

| IloveME a răspuns:

S-ar putea sa-i fi simpatica? big grin

| sagetator a răspuns:

Depinde:daca ti-a zambit asa...pur si simplu, nu inseamna nimic. Daca ti-a zambit intr-un mod care ti-a atras atentia(te-a fermecat zambetul lui) inseamna ca a vrut sa iti arate ca ii place de tine. Si daca ii placi, e foarte probabil sa iti ceara sa fiti impreuna. love struck

| alexush a răspuns:

Oare ce crezi ca inseamna?! zambeste si el de ce isi aduce aminte.rade ca prostu la tine.rade ca te uraste.frateee.ce intrebari.

| RoaRxDD a răspuns:

Ori nu avea ce face in momentul respectiv, ori aveai ceva pe fata.
Cui ii pasa? Asteapta sa vorbeasca cu tine. Si eu zambesc la rame inainte sa fug. Asta nu inseamna ca le plac o. o