| mariamahi a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca saruti un baiat pe care nu il cunosti?/funda

7 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Inseamna ca incepi sa simti nevoia sa intri intr'o relatie straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu înseamnă nimic. Înseamnă poate doar că în subconștientul tău s-a manifestat dorința ta(voluntară sau involuntară) de a săruta pe cineva anume.

| xmaryyyya a răspuns:

Imseamna ca il vei cunoaste intr o zi dar nu neaparat o sa fiti iubiti. Si mie mi s a intamplat si asa a fost. Funda?winking

| VasileMacelarul a răspuns:

Nu inseamna nimic..doar ai visat THIS IS REAL LIFE HELLOOOO

| Raspcelorcuidei a răspuns:

Si eu am avut un asemenea vis si mi am adus aminte a doua zi unele lucruri la care am fost impresionat stiu ca mi a placut mult parul si ochi usor violeti ...ciudat a doua zi am intalnit-o si mai ciudat ea micuta timida eu pe atunci timid acum regret ...macar sa fi incercat

| Cheloo_2706 a răspuns:

Ca esti tarfa

| A1N2O3N4I5M a răspuns:

Daca l-ai cunoscut pana la urma nu stiu l-ai vazut pe facebook da mno... poti visa orice doamnee!