| Alle97 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi vedeta favoritabig grin...sau ca l-ai visat pe fostul prieten.sad (argumentat)... fundita pentru cel mai bun >raspuns:Xbig grin

Răspuns Câştigător
| deadea01 a răspuns:

Inseamna ca esti indragostita lulea laughing alle... tu visezi in totdeauna persoana iubita sau plcuta de tine:d e ceva firesc nimeni nu iti poate spune de ce ai visat chestia aia asa a dat dumnezeu :p sper ca ti-am fost de folos...

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește aici dicționarul de vise: www.elystar.ro
Pa, pa.

| Mao a răspuns:

Ai adormit cu acea persoana in gand. Nu inseamna nimic special.
Numai bine.

| DeeDee_4511 a răspuns:

Eu stiam ca daca visezi persoana iubita, aceea a adormit cu gandul la tine thinking

| bau0217 a răspuns:

Cand visezi ceva inseamna ca te gandesti la acel lucru, acel lucru e in subconstientul tau.