| Mkeynes a întrebat:

Ce inseamna daca ai erectii foarte puternice si te doare?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca in acel moment esti excitat la MAXIM si din acest motiv inima functioneaza in ritm foarte ridicat/alert fata de alta data si drept urmare pompeaza o cantitate mult mai mare de sange si cu o presiune foarte ridicata in numeroasele mini/micro camarute (caverne) existente in structura din care-s constituite cele 2 corpuri cavernoase care impreuna cu asa numitul corp spongios sunt stranse si impreunate intr-un tot unitar de catre preputiu si la un loc cei 3 corpi formeaza penisul. In concluzie se poate aprecia ca in momentul respectiv esti supraexcitat, adica surescitat. Sanatate!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic, este doar o reactie foarte normala care se intampla tuturo baietilor, datorita viselor erotice sau a dorintelor sexuale.
Te masturbezi ca sa te usurezi si iti trece.

| Mkeynes explică (pentru Violleta2022):

Da-ma in colo
Am mai avut erectii dar nu asa puternice? sa simt ca daram tot?❤️?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mkeynes):

Intotdeauna exista si o "prima oara" pentru fiecare lucru.
Evident ca nu ai experimentat asa ceva pana acum! laughing

| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca penisul tau vrea sa faca sex cu cineva dar, nu are cu cine.

| WaterDrop a răspuns:

Ca este momentul potrivit sa dai acea gaura in perete pentru un iluminator pe care ti l`ai dorit tot anul insa vecinul te-a tot mintit ca`ti imprumuta bormasina lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti picamer.