| sunshine19680925 a întrebat:

Ce inseamna daca in timp ce ii faceam felatie mi-a spus ca eu il termin repede? Fundita.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-a dat de inteles ca modul in care procedezi ii provoaca o placere atat de mare si intensa incat nu-si mai poate stapani excitatia si este pe punctul de a ejacula. Inseamna ca prestatia ta este de o calitate excelenta si ca te pricepi foarte bine sa-l faci fericit. Poti fi sigura ca daca el ar putea ti-ar acorda fundita pentru prestatia ta.

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E de bine, inseamna ca te pricepi asa de bine ca l-ai dat gata din prima, nu glumesc. esti tare, keep up the good work, norocos prietenul tau ca are o iubita asa priceputa cu gurita

| mihai69 a răspuns:

Că ești meseriașă.
Cât ceri pe oră?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se excită el prea tare. Nu îți imagina ca ești o t**** profesionistă, mai mai ai mult până să ajungi acolo, dar ești pe drumul cel bun, succes în continuare și nu înghiții la sfârșit.
Apropo, câți anișori ai?

| Green66 a răspuns:

Înseamnă că ești profesionistă. Bravo!