| 1x3z a întrebat:

Ce inseamna daca o visezi pe persoana iubita in secret ?

8 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Inseamna ca te te gandesti foarte mult la aceea persoana

| Alex0194 a răspuns:

Inseamna ca esti foarte indragostit de ea.

| Miauti a răspuns:

Obsesie.

| Psihoyounger a răspuns:

Cum adică o visezi în secret? Visurile nu sunt publice. Sau scuze, poate nu m-am prins eu de întrebare... totuşi, o să îţi răspund. Dacă o visezi înseamnă bineînţeles că te gândeşti la ea. Nu e rău să o visezi, stai liniştit. Şi da, chiar eşti îndrăgostit! Keep up the good work!

Psihoyounger

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Inseamna ca o iubesti si te gandesti la ea, din asta seara cand dormi o visezi pentru ca adormi cu gandu la eahee hee tongue

| ancutsa13 a răspuns:

Nevoia de a fi langa acea persoana.

| Catte a răspuns:

S-a referit sa place o persoana in secret si o viseaza seara de searalove struck
ce dragut!
sunt exact in aceeasi situatielove struck.deci.inseamna ca esti indragostit/a pana peste caplove struck

| dalyy15 a răspuns:

Te-ai indragostit