| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat te pupa pe gat?
Si daca te atinge pe picior?
Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Miruna_7873 a răspuns:

Din perspectiva mea cred ca il atragi fizic si ar vrea ca si tu sa simti acelasi lucru.Acum depinde si de baiatul respectiv.
Bafta!:*

23 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Inseamna ca vrea sa te foloseasca pentru un singur scop~! Si dupa, nici nu te va mai cunoaste~~!

| MaxEnergyzed a răspuns (pentru VadTot):

Deci il cunosc de cand eram copii, si nu este cum zici tu...

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Te place si vrea sa fiti impreuna

| CynicalCunt a răspuns:

Asta nu stiu, da stiu ce inseamna faptul ca intrebi asa ceva.

| Azµre a răspuns:

Ok e simplu vrea să te excite ca să îi cedezi. Acum depinde de tine vrei să-ți strici copilăria?

| raluk27 a răspuns:

Inseamna ca vrea sex.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Inseamna ca ai gatul frumos si picioare sexy :X
si vrea sa ti-o propteasca laughing

| amPH a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Buna asta cu proptitu' rolling on the floor

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru amPH):

Nu-i asa? rolling on the floor

| iHate a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Mi-ai luat vorbele din gura rolling on the floor

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru iHate):

Pai tine si u gura inchisa laughing)

| Cruciuliță a răspuns:

Vrea sa iti absoarbă ...parfumul! Daca te atinge pe picior? Vrea sa afle daca ai bronz natural ori dres laughing laughing laughing

| MetalForever a răspuns:

Te iubeste si te vrea.

| badboy18 a răspuns:

Esti buna, il exciti si vrea sa faca sex cu tine tongue

| badboy18 a răspuns:

Esti buna il exciti si vrea sa faca sex cu tine tongue

| IonutRonaldo7 a răspuns:

Te vrea baiatuwinking ce e asa de greu sa iti dai seama?

| paaauul a răspuns:

Nu ii logic ce vrea? Vrea sa ''il faci fericit''! Funda?batting eyelashes

| RemusAndrei a răspuns:

Practica voodoosmug

| CezicideRobert a răspuns:

Eu spun ca e un fel de propunere indecenta si vrea sa faceti prostiibig grin

| mary2001 a răspuns:

Te iubeste eu asta cred.S-au e "tipul cel rau". Sper ca ti-am fost de folos. Funda? Ce crezi?

| ElenaBiutzaa a răspuns:

Inseamna ca ori te place si e foarte indraznet ori a fost provocat una din doua mai bine intreaba-l

| catazzz a răspuns:

Iti zic eu ce vrea.Sa intre cu tanku in padure.Sau sa iti satisfaca savarina.Sau sa iti desfaca prunuta.Iao cum vrei dar sper ca ai inteles

| Aalinna a răspuns:

Pai cred ca te iubeste bine inteles si
doreste sa fii a lui happy