| Cristiano_4083 a întrebat:

Ce inseamna penis?

Răspuns Câştigător
| RetroX a răspuns:

@eu_o_mare_enigma laughing nu il au doar in cap laughing

46 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

"Pumnalul" dulce dezmierdator, ce-si are locul de obicei in teaca=vagin, in lb latina!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

"Pumnalul" dulce dezmierdator, ce-si are locul de obicei in teaca=vagin, in lb latina!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Chiar nu stii ce inseamna sau glm?raised eyebrows laughing

| anaid a răspuns:

Eu_o_mare_enigma... da amuzant...foarte amuzant. Daca era si adevarat era si mai bine... daca mai vezi tu din cand in cand niste femei pe centura asta e partea a2a... dar nu ne baga pe toate in aceiasi oalawinking

| Encore a răspuns:

Cata sinceritate eu_o_mare_enigma laughing
Penisu e ala chelios si rau smug

| M.J. a răspuns:

Uita-te in pantaloni si ai sa afli(dar vz ca s-ar putea ca al tau sa fie diminutivat, asta in caz ca ai)

| Antonimu a răspuns:

Intra intra`n geamandura un penis sau p... uuuu... hai ca stii!

| vykkusor a răspuns:

Penisul este organul genital al barbatului, adica ce ai tu intre picioruse...

| pίTίк a răspuns:

Tu ori nu sti ce este ala penis...
ori vrei sa stii ce parere au alti...


Mai degraba a doua varianta...
k ce-i ala penis stie si frate-miu care are 6 anihee hee...
pe bune...

| selef a răspuns:

Cateodata :
periuta de dinti
manerul burtii
flaut cu gusa
al 3-lea picior
partea cea mai inteliganta la barbati
chestia care se prinde in fermoarul de la pantaloni
etc.

| Guitarlove a răspuns:

Valeu, frate! Il ai tu si nu stii ce-i aia? rolling on the floor Doamne, terminati cu intrebarile alea stupide. Google de ce exista? Da pe DEX ONLINE si gasesti acolo...

| St!L a răspuns:

Ceva de mancarelaughing

| andreig a răspuns:

Ceva ce tu nu ai dar o sa vezi la altii ca il plimba prin tunelul orasului.

| rap4life a răspuns:

Pe hi5 lui spune ca are 15 ani, desii pare de 9ani:))...
Pai ma, penis inseamna ce au toti barbatii intre picioare...adica turu' de la pantaloni:)), doamne fereste, mai documenteaza-te si tu omule, parintii tai oare nu vorbesc cu tine nimic despre asta, sau asteapta sa faci 18 ani, ca poate atunci intelegi:))
Apropo, exista GUGAL:)) intra si documenteaza-te ...www.google.ro

| rap4life a răspuns:

Bibianca, cred ca nu o sa l foloseasca niciodatalaughing, si pe hi5 lui arata ca are 15 ani, deci trebuia sa stie, si fratioru de 6 ani al lui melly stie ce e respectivul PENISlaughing

| cîrne a răspuns:

Cre ca cel mai bine ti-ar putea explica marian888, intreaba-l pe el

| Bianca_4346 a răspuns:

Ori ai 5 ani... ori nu stii ce tii in pantaloni? sau, e prea mica si nu o vezi, si ai auzit ca ar exista pe lumea asta si cuvantul penis si te intrebi ce e aia...


scuze ca sunt rautacioasa, dar ma amuza intrebarea ta...happylaughingrolling on the floor...scuze...

| AndrusKanu a răspuns:

Deci nu pot să cred, mai eşti şi băiat... rolling on the floor
Câţi ani ai?
Penisul este prietenul lu` sora lu` stânga. happy

| vio a răspuns:

Ceva cu care se lauda barbatii...laughing

| pisika a răspuns:

Mandria baietilor...organul genital masculin folosit la reproducere..si nu numai

| blackkrose a răspuns:

Ceva ce si tu ai intre picioarelaughing). oare ce sa fie thinking!?!?!rolling on the floor)

| doinisor a răspuns:

Adica organul sexual al barbatului.

| Maritimo a răspuns:

Ceva ce ai si tu dar nu il arati la nimeni laughingma rog poate nu chiar la nimenilaughing

| bibiank a răspuns:

Ma ce aveti.atata de ras... poate nimic voi la varsta lui nu stiati...mai dragule.penis...adica ce ai intre picioare. da sa stii ca scrie si in dex.(cred)nu e mai bine asa?:* si acum ca stii vezi cum il folosesti:*:*

| Crucified a răspuns:

Ai 14 ani si nu stii?

| Crucified a răspuns:

Uita-te in pestera si vei vedea...

| aumih16 a răspuns:

Viata unui penis nu e usor sa fii un penis am cap dar nu pot gandi am un ochi dar nu vad nimic am doua bile in loc de cravata vecinul meu emite gaze intruna cea mai buna prietena miroase a peste cand ea nu e sunt strans de gat de fiecare data cand ma excit imi vine sa vomit il urasc pe stapanul meu

| aumih16 a răspuns:

E bijuteria sexului masculin bijuteria sexului feminin e vaginul dar bijuteria sexului masculin e penisul si nu se compara cu vaginul asta creeaza mai multa placere la o partida de sex sau dragoste nu ca vaginul nu ar putea crea placere asta-i buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un cuvant pe care toate femeile il au in cap, si este imposibil sa-l scoti, indiferent prin ce metode. laughing

Întrebări similare