| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi persoana iubita?

11 răspunsuri:
| zSchizophrenic a răspuns:

Totul! Imagineaza-ti ca treci cu ea si prin bune si prin rele, ca invatati impreuna ce este iubirea adevarata, cand sti ca esti protejata si iubita de persoana respectiva.Practic,sentimentul este unic.

| AndyDeiu a răspuns:

Doamne esti chiar toanta straight face rolling on the floor asta e a doua intrebare care e cam aceeasi cu cea dinainte rolling on the floor

| allexandra5002 a răspuns:

Pentru mine persoana iubita e totu, simt ca traiesc pentru el, il iubesc mai mult ca pe propria mea viata, simt ca nici o secunda nu ar mai avea vreun rost fara el, e motivul pentru care ma trezesc dimineata, motivul pentru care zambesc...cuvintele sunt mult prea putin pe langa ce simt pentru el

| Azµre a răspuns:

Totul!

| h3r a răspuns:

Persoana iubită, din tot sufletul.

| DDCC a răspuns:

Tot ce nu există.
Așadar, nu poate fi descris în cuvinte.

| sensualus a răspuns:

Cea care-si arata intotdeauna iubirea

| Rooksee a răspuns:

Cea mai importanta.

| Guildo a răspuns:

Lucrul la care te gandesti prima data dupa ce te trezesti si ultima data inainte sa te culci.

| ManeaAlex a răspuns:

Nici nu poate fi descris in cuvinte....mai ales cand este langa tinewinking

| tdy a răspuns:

Cel mai imp lucru din lume