| BabYtzuKU a întrebat:

Ce inseamna poke(ciupeste) la facebook ce se intampla daca dau clik?

4 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Începe al treilea război mondial. devil Glumesc. laughingbig grin Nu se întâmplă nimic, apeși acolo și ciupești pe cine vrei de pe facebook.

| Anny1 a răspuns:

Odata ce ciupesti o persoana inseamna ca ''apelezi''la ea nimic interesant doar vede ca ai ciupit`o :p vede ca i`ai apelat profilu nu stiu cum sa zic sa intl:*

| luisanamy a răspuns:

Nu se intampla nimic deosebit, doar ca acea persoana vede ca l-ai "ciupit", este exact ca Buzz-ul pe messenger! O zi faina kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omori persoana respectiva. Daca nu vrei sa ajungi la puscarie, ai grija cu ce faci pe facebook.