| Iulian03 a întrebat:

Ce inseamna relatie deschisa?

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Inseamna ca el ii da voie ei sa faca sex si cu altii, iar ea ii da voie lui sa faca sex si cu altele...sau ma rog, el sa faca sex cu altii, iar ea sa faca sex cu altele, asta ca sa acoperim toate posibilitatile, ca doar suntem "progresisti" acum sau ceva...winking

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Inseamna ca partenerii pot face sex cu cine au chef

| Violleta2022 a răspuns:

Relatie in care fiecare face ce vrea, cu cine vrea, unde vrea si ocazional se intalnesc si au sex, fara implicatii emotioanle, sentimente sau obligatii unul fata de celalalt.

| mihai69 a răspuns:

Adică se acceptă "oaspeți" între partenerii stabili.

| anonim3247 a răspuns:

Relație deschisă înseamnă că fiecare mai face sex și cu alții și altele.

| Continchiscontsters a răspuns:

Relație deschisă laughing)) intra toți în ia și tu laughing)))