| Tokha a întrebat:

Ce inseamna sa faci sex anal si oral?

12 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ce draguti sunteti...bine ca ii explicati unei fetite de 11-12 ani probleme de adulti.

| εїз a răspuns:

Sex anal înseamnă când penisul intră în fund.
Iar sexul oral înseamnă când penisul intră în gura fetei.

| AndrogynBeauty a răspuns:

Sex anal înseamnă atunci când greşeşti voluntar (cazurile cele mai întâlnite) sau involuntar gaura. Senzaţia pentru tine e ca atunci când eşti constipată şi trebuie să faci ceva...
Sexul oral e asemănător cu situaţia (pusă în practică) descrisă de câteva dintre înjurăturile preferate ale poporului român, iar senzaţia ta e ca atunci când mănânci un sandwich prea mare sau, dacă ai muşca direct dintr-un salam.

Glumesc. Lasă sexul anal şi oral pentru când vei fi mai dezvoltată.

| BoBBy a răspuns:

Pot sa iti arat, fapte nu vorbe

| evilkiss a răspuns:

Ce ar putea sa-ti raspunda lumea cand pui intrebarile astea, in fond pana nu o patesti pe pielea ta nu stii ce pierzi, experimenteaza si vei afla, cauta si vei gasi

| evilkiss a răspuns:

Dar astea sunt intrebari cora? inteleg ca nu-i este gandul la ceva constructiv, dar totusi viseaza la cevahappy

| Essence a răspuns:

rolling on the floor
intreab-o pe mama tabatting eyelashes.

| Extasy a răspuns:

Oral=cale orala= pe gura laughing
anal=cale anala=adica fundrolling on the floor

| DarkBlood32 a răspuns:

Anal= in anus
oral= cu gura

| Cosmin_Pop_1987 a răspuns:

Pai anal eu bagi tu in fund si oral o suge ea