| AnDrE_5929 a întrebat:

Buna ce inseamna sex oral si anal

Răspuns Câştigător
| iloveunicorns a răspuns:

Sex oral = *** in gura fetei, pyzzda in gura băiatului
sex anal = sex in cur...

| Dienutza02 a răspuns (pentru iloveunicorns):

Frumos spus :-s.Lol:]]

| iloveunicorns a răspuns (pentru Dienutza02):

Păi... dacă spuneam frumos sunt sigur că nu inţelegea.

8 răspunsuri:
| xXx_6966 a răspuns:

Anal---Atunci cand baiatul iti introduce penisul in anus(cur)
Oral--- Atunci cand tu ii sugi *** sau el pwizda.
Funda?

| giovannutzu a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughing
ar trebui sati descarci melodia de la planeta moldova, aia o sati explice mai bine.
futaiul se imparte in 3 categorii de baza:
futaiul in ****
futaiul in cur (sex anal)
si futaiul in gura (sex oral)
futaiul in **** il putem considera bazatul, deoarece scopul acestei intdelemniciri atat de mult raspandita intre oameni si animale este procrearea si asigura continuitatea speciei.
in timp ce futaiul in **** are un scop bine determinat si constructiv, futaiul in cur precum si futaiul in gura tin mai degraba de satisfactia obtinuta in urma excitarii centrelor nervosi de la capatul **** si respectiv de la orificiul curului pe care il vom numi in continuare... gauaza.
introducerea **** in gauaza sau mai bine zis sotonizarea este cunoscuta in cercurile largi drept **** in cur este o indelemnicire care atrage cat mai multi adepti si a devenit o practica raspandita mult pe scara larga.in timp ce ****ul in cur nu este la fel de constructiv si de igienic decat ****l in **** vom trece la ****ul in gura.
****ul in gura sau suptul ****, este o practica mult mai raspandita decat ****ul in cur si dupa parerea specialistilor este mai util decat sotonizarea deoarece necesita mai putin efort si pregatiri.imi pare nespus de rau pentru limbaj.sarbatori fericite.ast fundita.

| IMC90 a răspuns:

De ce nu cauti tu pe google?

te plictiseai rau, nu-i asa?

| DarkBlood32 a răspuns:

Oral= cu gura
anal= in anus

| Lucian_Marian_1976 a răspuns:

Cautama p facebook poate ne găsim și ați arăt practic ce înseamnă;-)))

| Lucian_Marian_1976 a răspuns:

Cautama pe facebook poate ne găsim, și ați arăt practic ce înseamnă.;-)))