| claudiu1999 a întrebat:

Ce inseamna sex oral, neprotejat si protejat stiu ca o sa veniti cu comenturi ff proaste dar in fine eu nu stiu poate voi stiti.

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Sexul oral este o activitate sexuala care implica contactul dintre gura si organele sexuale. Stimularea organelor genitale cu ajutorul gurii. Este practicat atat in cuplurile heterosexuale cat si in cuplurile homosexuale. In cazul stimularii penisului actul sexual oral se numeste felatie. In cazul stimularii vulvei actul sexual oral se numeste cunnilingus. In cazul stimularii anusului actul sexual oral se numeste analingus.
In cazul sexului oral neprotejat exista riscul transmiterii unor germeni patogeni sau paraziti ce dau nastere unor infectii.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Neprotejat este sa o faci cu oricine iese in drum, protejat este sa o faci doar cu partenerul de viata.
Pe langa subiect: eu nu i-as cere ei sa-mi faca, daca stiu ca nu-i placerea ei, dar asa m-as da la savarina... big grin

| shtephie a răspuns:

Sexul protejat inseamna sa folosesti metode de protectie, cel mai recomandat este prezervativulwinking, cel neprotejat este fara protectie, insa risca partenerii sa ia boli sau fata sa ramana insarcinata!
Sexul oral este o activitate sexuala care implica contactul dintre gura si organele sexuale.

Răspuns utilizator avertizat
| Dan a răspuns:

Ai aflat tot de la Anka! Noroc!