| claudiu1999 a întrebat:

Funda. ce inseamna sex anal, oral, neprotejat sau protejat va rog sa raspundeti fara laughing si chestii din astea

Răspuns Câştigător
| SexyGirlDulkik a răspuns:

laughing...nu ma pot abtine sa nu rad...laughing
sex anal- sa o pui in fund(cred)
oral-in gura(cred)
potejat- cu prezervativ
neprotejat- fara prezervativ

4 răspunsuri:
| Enigmă a răspuns:

Ok.
permite-mi sa rad rolling on the floor, mersi. Gata.big grin
Deci esti cam mic pentru asa ceva asa ca incearca sa gasesti subiecte... mai pentru varsta ta ca sa zic asa.winking

| pasatGeorge a răspuns:

Dar ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene tu ai 11 ani si vii aici cu intrebari de astea.De fapt e vina parintilor ca te lasa la PC.Prieteni nu ii mai spuneti ca invatati copilul la prostiilaughing

| claudiu1999 explică:

11 ani