| Marius22222222222 a întrebat:

Oral protejat sau neprotejat? cel mai bun argument ia funda

5 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Oral neprotejat, si fata se simte bine dar si tu te simti bine ca barbat.
Oralul protejat e ca ciorba fara sare.
Dar trebuie sa faci oral neprotejat cu persoana potrivita.

Răspuns utilizator avertizat
| Willis a răspuns:

Două variante.
La femei, c protejat.
Cu iubita/prietena/soția, din moment ce vă știți fără ceva boli, e bun fără protecție. Așa se simt bine amândoi.

| Bogdanel27 a răspuns:

Depinde cu cine îl faci și de prinde când v-ați făcut împreună analizele ultima oară, nu ți-ai dori să ei sau să dai vre'o boală cu transmitere sexuală.
În altă ordine de idei sexul oral ca și cel normal se face și se simte cel mai bine fără protecție.

| Analex17 a răspuns:

Daca e persoana cunoscuta, de incredere si vrea, neprotejat, altfel, doar cu prezervativ.