| JuLiAlOvE16 a întrebat:

Ce intrebari i- asi pute pune baiatului pe care il place. Nu am vorbit doar 1 data cu el. Se da cu Bmx.

La cel mai bun raspuns dau Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Rapafilă a răspuns:

Si? Crezi ca daca se da cu BMXul are 2 perechi de c***e?! Abordeaza-l ca pe orice baiat,dar,de ce s-o faci tu prima?! Daca i se aprind calcaiele dupa tine,ar face el primul pas. Daca vrei relatie de prietenie,doar,cauta subiecte comune. Evident,nu te apuci acum sa iei o bicicleta si sa te arunci pe jos in fata lui. Cunoaste-l mai in detaliu, nu ai de unde sti cum e dupa bikeul lui, sunt multi bikeri si toti sunt diferiti.
Totusi, ca sa-ti raspund si intrebarii, intreaba-l si tu mai multe chestii despre pasiunea lui. Daca se plictiseste raspunzandu-ti, las-o balta.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Lasă-l pe el să se exteriorize, nu da tu năvală...îl sperii.
Poate n-ai tu atâtea întrebări câte răspunsuri are el... (cine spunea asta? Adrian Păunescu?) laughing

| PanaceuUniversal a răspuns:

We... tu esti nebun... ma faci sa rad cu lacrimi!

ON topic : Intreaba-l daca si-a rupt capul pana acum, sau daca a intrat in contact cu trotuarul! Daca spune ca nu a facut-o pana acum, zii ca tu esti pregatita sa il vezi!

| RammsteinHH a răspuns:

Daca ii place sa se dea cu BMX-ul pune-i intrebari despre, gen de cand se da, cum se numeste schemai aia in care nu-s ce faci cu bicicleta, incerci sa tot explici pe acolo din greulaughing.

| k1d0 a răspuns:

Daca vrei sa intri intr-o discutie cu el, mergi cand este pe Bmx, spune-i ca iti place cum se da pe el, dupa care dezvolti discutia (dar daca esti mai rusinoasa/timida ar fi bine sa fi-ti singuri). Sper ca ti-a fost de ajutor.