| d3javw a întrebat:

Ce le atrage pe fete la un baiat.tongue?

28 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

La prima vedere frumusetea si personalitatea!

| anka89 a răspuns:

Sincer pe mine ma atrage caracterul,asta nu inseamna ca cei care arata super bine mi-ar strica.Dar atata timp cat stie sa se distreze,sa ma iubeasca si sa ma respecte, mai pe scurt sa fim pe aceeasi lungime de unda.
Acum daca e sa vorbim putin mai deschis, as aprecia si situatia economica(si orice fata zice ca nu o intereseaza, parerea mea ii ca nu spune adevarul).Dar vezi tu asa suntem noitongue
Asa ca daca nu-i rusinos si ii descurcaret, cred ca ma atragewinking

| mona a răspuns:

Caracterul

| Doηηa a răspuns:

Aspectul fizic și caracterul.

| wolder a răspuns:

Inteligenta, eleganta, sinceritatea, dragostea pe care mi-o poarta, felul cum gandeste, hobbyurile pe care le are.
Aspectul fizic este si el important, dar nu foarte important.
Pun pret si pe muzica pe care o asculta ca daca asculta manele clar nu ma atragelaughing
Ma atrage un baiat daca este si putin glumet, vorbaret, sa am ce comunica cu el, sa ne intelegem reciproc si sa-mi inspire increderebig grin

| Azµre a răspuns:

Sincer? Mai nou am văzut că băieții care ascultă rock, care sunt emo, skateri, bikeri sau cântă la chitară...
Da mă rog nu știu de ce damblaua asta... îl plac pe x că e skater sau că e biker. Oricum tipul acela de băiat nu le va da atenție lor ci doar la ce la place lor și anume fie skate-ul sau bicicletă și așa mai departe.

| inconscient a răspuns:

Zambet, ochi, par, caracter, haine, bani tongue si sentimente!

| Raiiiisa a răspuns:

Inteligenta,caracterul si simtul umorul.
As aprecia foarte tare sa fie si ingrijithappy

| a3e6u9 a răspuns:

Banii, evident.

Dacă ai bani, poți să fii urât, prost, bătrân, etc, tot ai succes la femei. Cu ocazia asta mi-am amintit de Irinel Columbeanu.

Bine, practic e ceva mai mult decât banii. Există o chestie care se cheamă masculul alfa, adică cela care e mai bun decât ceilalți, de asta există atâta competiție între masculi, ca să iasă la iveală masculul alfa și toate femelele să saliveze după el. Părerea mea e că masculii alfa din ziua de azi sunt actorii și cântăreții.

| Addaa1998 a răspuns:

Pentru mine idealul ar fi un baiat sincer,pe umerii lui,destept,carecterul,zambetul,ochii,aspectul fizic pesonalitatea atitudinea, ma poate atrage foarte mult vocea lui, felul in care vorbeste, in care arata, etc.

| CrazzzyA a răspuns:

Caracterul.

| HouseHouse a răspuns:

Parul din nas!

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Pai pe unele doar banii.Dar pe mine aspectul fizic, ochii si caracterul.

| dorin1995 a răspuns:

P.l.a

| Smile3 a răspuns:

Atitudinea!

| albastrica009 a răspuns:

1.lungimea penisului
2.muschii

| abNb a răspuns:

Caracterul si aspectul fizic

| dishea a răspuns:

In primul rand luretcarac.
In al doilea rand sa aiba iuluromulutmis.
In al treilea rand sa stie sa se atafoucetroap, ce dracu laughing.

| darius1001 a răspuns:

Sa fim serios daca ai bani si masini se uita dupa tine dar trebuie sa te ajute si fata si caracterul

| Ilinka10 a răspuns:

Fizicul, caracterul:p

| ginadr a răspuns:

Cum se poarta in primul rand Pentru ca degeaba este frumos cu bani si mai stiu eu cum daca nu stie sa te trateze!

| emty1 a răspuns:

Depinde de fata, unele le atrag banii, altele frumusetea, altele caracterul...

| tranquila1 a răspuns:

Pe mine sincer ☺ cum se comporta, sa fie glumet, sa stie sa te faca sa zambesti, destept, sa arate pe placul meu ☺, sa nu fie sarac ( nu sunt pe interes dar totusi..parerea mea ☺nici sarac sa nu fie ☺ ) cam atat. cred ☺

| Naomi16 a răspuns:

Pentru inceput, aspectul fizic.Dar depinde, un baiat poate pareamin viziunea cuiva frumos si in viziunea altuia mai putin frumos.Pe urma imteligenta, sa stie sa fie acid, ironic, cu cei care merita.Sa asculte muzica buna.Hobby-urile sale, comportamentul. Felul cum vorbeste.

| AddaLov3 a răspuns:

Caracteru. Nu conteaza aspectuhappy frumusetea e trecatoare!winking

| Sty_Teutza_1994 a răspuns:

La caracter si sentimente