| CristiDinBanat a întrebat:

Ce mai faceti? Stati bine cu dragostea?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Foarte bine ce sa spun, astept printesa cu palat sa vina sa ma ceara de barbat

| Lawliet14 a răspuns (pentru RAY):

Good answer, mate!

| corbulalbrosu a răspuns:

Unii mai bine altii mai cu scantei iar altii de-a dreptul prost, tu in care categorie te incadrezi daca pui o astfel de intrebare?

| MskDesign a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Probabil in ultima categorie laughing

| LoveSleep a răspuns:

Extrem de bine. Îl iubesc enorm. El are timpul meu cel mai prețios. El e motivul pentru care trăiesc. Nu știu ce m-aș face fără el. El mă face să zâmbesc și să visez.
Somnul

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Rau. Foarte rau. E o distanta super mare intre noi. Dar il iubesc si nu pot sa ma dspart de el, ar fi prea greu. Se numeste frigiderul!

| raresstietotcevrei a răspuns:

Da

| Brotacel12 a răspuns:

Cam intre, chiar daca sunt cu cine vreau

| maia200 a răspuns:

O da