| AndreiRevine a întrebat:

Salut amici, ce faceti, cum stati cu dragostea?

10 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Eu stau bine.Multumesc de intrebare!laughingwinking

| Anonim3007 a răspuns:

Bine stam... cel putin eu laughingam o relatie frumoasa o iubita de incredere app nu-l lua in seama pe anduu nu e unul dintre oameni seriosi de pe site

| Anduuu a răspuns:

laughinglaughing Olteni! Prea multe majuscule
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Anduuu a răspuns:

Fraere de ce-ai schimbat intrebarea?laughing)-spirit de gluma!

| Andrei112011 a răspuns (pentru Anduuu):

BAAAA,vezi ca-s mai smecher ca tine si ala eu-s.

| Anduuu a răspuns (pentru Andrei112011):

Sictir!laughingEchipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| AndreiRevine explică (pentru Anduuu):

Sictir.

| doctginecolog a răspuns:

Salut,eu stau foarte rau, pentru ca m-a prins viitoarea nevasta cu alta I don't want to see, si astept sa vad ce se intamplarolling on the floor

| dolcEE a răspuns:

Nu stau laughing)

| EuPeTineTeIubesc a răspuns:

Pff...foarte prost o tin din esec in esec!