| AmphetamineGirl a întrebat:

Ce materii se fac la stiinte sociale? Si din ce se dau tezele si bacul?[scuze de categoriebig grin

2 răspunsuri:
| Intelligence a răspuns:

Ti-a zis Kitck TOT! Si eu sunt la sttiinte sociale love struck

| kitck a răspuns:

Buna,eu sunt la stiinte sociale. pai faci 2 ore de matematica pe saptamana, 4 de romana,doua de fizica,doua de geografie,una de chimie,doua de logica,o ora de desen, o ora de muzica, o ora de latina.doua ore franceza, trei ore engleza.in sfarsit.dai teza la romana, istorie sau geografie, engleza si logica.si bac dai la romana, geografie, istorie sau economie. dintre ultimele trei iti alegi doua