| unaboona a întrebat:

Ce nu ar trebui sa faci sau sa spui la o prima intalnire...adika cum sa faci ca dupa aia baiatu sa t mai caute

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

In primul rand depinde de baiat.sa sti cum sa te comportsi cu el si garantat sa nu`i spui "te iubesc"!

| Alecsaandrra a răspuns:

Sa fii tu insuti. naturala. ff putin macheata, imbracata decent.
Sa nu fi tacuta dar nici sa nu. ti mai taca gura.
La prima intalnire nu cred ca ar trebui sa aduci in discutie relatiile anterioare ale pers resp.
Sa vorbiti deschis. in general. ca intre cei mai buni prieteni.
PSS. cel mai important fi naturala si simte-te frumoasa asta conteaza ff mult. Daca te crezi frumoasa asa o sa te vada toata lumea :*
Funda?:*

| Anileda a răspuns:

Nu e greu deloc!
Trebuie doar sa fii tu!
Aranjata, machiata dar nu cu 5 tone de farduri pe fata, imbracata frumos, curat si decent si fii punctuala.
Nu te abate niciodata de la subiectul discutat, incearca sa fii tu!

| RoxannaST a răspuns:

Să fii misterioasă, pentru ca el să te doreasca și să vrea să afle mai mult, să te caute mai mult, și totodată, cât mai naturală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!happy Ar trebui sa fii foarte misterioasa` sa atragi atentia baiatului de langa tine. dar eu consider ca misterul e cel mai important happy dar atentie mister adevarat` nu minti. pentru ca daca va fi interesat de tine` in final va realiza ca l`ai mintit.happyo zi frumoasasmug