| ccrank a întrebat:

Cum ar trebui sa procedez la prima intalnire?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca o persoana normala

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

In orice caz normal straight face!
fara emotii si sa va cunoasteti cat mai bine!

| Emma a răspuns:

Fii u insuti
Zambeste si arata-te incantata, dar nu foarte

Oriqm nu incerca sa fii altcineva, daca te place, te place oriqm:*

Xoxo si bafta

| jasmine73 a răspuns:

Daca esti baiat ii cumperi un buchet de flori ca sa o impresionezi si sa detensionezi atmosfera, te porti firesc asa cum faci de obicei, trebuie sa fii tu insuti(insati), pentru a te cunoaste, nu fi stangaci(e), emotiv(a), comunica exact ceea ce simti si va fi usor

| eme a răspuns:

Nu incerca sa pari altcineva decat cine esti...prin simplitate, elegantza si simtu umorului cred ca va fi o intalnire reusita. poarta o discutie banala, dar si interesanta, incearca sa nu fi plictisitor, nici sa pari stresat...relaxeaza-te nu-i foarte greuhappy bafta

Răspuns utilizator avertizat
| cornel a răspuns:

Ii spui asa: ce masina ai?batting eyelashes

glumeam.incerci sa ii zambesti.sa il/o intrebi frumos ce face.

| nicogeo17 a răspuns:

Cu politia?

| playmate58 a răspuns:

Pai depinde ce fel de intalnire? daca e una romantica. ia-o si u ca e frumoasa (daca o placi). spune-i lucruri frumoase ...hai ca ai sa te descurci u ca esti baiat baietii au multa vrajeala:*laughing)

| anutzu a răspuns:

Cum vrei