| anonim_4396 a întrebat:

Daca prima intalnire a mers bine cum ar trebui sa procedez?!
Sa-l caut eu, sa-l las sa ma caute.thinking
funda

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi ce ați stabilit?
"rămâne să ne vedem când ne-om întâlni"?
El trebuie să dea un semn de viață.
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Am stabilit sa ne mai vedem.
Mi-a trimis acum sms happy

12 răspunsuri:
| Cypronge a răspuns:

Totul va decurge de la sine, nu trebuie sa pari disperata dar nici nepasatoare. Citind intrebarea ta ma gandesc ca ai undeva intre 12-17ani sau cel putin nu ai experienta, cel mai bun sfat pe care pot sa ti-l dau e sa nu pierzi timpul punand intrebari despre cum sa iti traiesti viata ci doar sa iti traiesti viata, chiar daca iei o decizie gresita, inveti si capeti experienta. Si cand va veni si ziua pentru sex, foloeste protectie.

| anonim_4396 explică (pentru Cypronge):

Da, am 16 ani happy
Sincer..deja m-a cautat, mi-a trimis sms blushing

cu siguranta va fi si a doua intalnire.
Si nu am de gand sa fac sex...laughing

| mona a răspuns:

Sa-l lasi sa te caute el, asa sti intr-adevar daca te place sau nu

| neutrino a răspuns:

Regula este simpla: baiatul cauta fata. Intotdeauna insa fata trebuie sa stie cum sa-l faca pe baiat, astfel incat acesta sa o caute.

| Kasia a răspuns:

In niciun caz nu trebuie sa il cauti tu.Lasa-l pe el sa te caute, nu trebuie sa pari o capusa disperata care se lipeste de el si nu il lasa sa respire. Daca te place o sa vrea sa te mai vada, daca nu...inseamna ca nu a fost sa fie.

| anonim_4396 explică (pentru Kasia):

Buna, ma cautatdeja :X
hai pe mess, mi-e dor sa vorbim

| Kasia a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze,nu am vazut comentariul atunci. vorbim diseara.

| UngUrU777 a răspuns:

Normal sa te caute baiatul, dar daca e rusinos cautal tu!

| aVicii a răspuns:

Te cauta el, daca ii barbat, daca nu da-i pace!

bafta:*

| jointandsmyle a răspuns:

Daca a mers bine o sa te caute el. daca nu..inseamna ca asta a fost doar impresia ta.

| Adyyttzzaa_Adrian_1994 a răspuns:

Numai raspunsuri fara rost cine a zis ca trebuie sa fie o regula daca sa-l caut eu sau sa te caute el nu sta pe ganduri nu exista asa ceva daca vret sa fie ceva cautativa reciproc este cea mai mare greseala sa te lasi cautat/a... asa nu vei afla niciodata daca poate fi ceva intre voi