| malishka93 a întrebat:

Ce nu va place intr-o relatie? intrebare special baietilor...gelozia neincrederea anume ce?

5 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Gelozia este un motiv,obsesia, stresul, adica cand eu stiu ca sunt cuminte si partenera mea nu are incredere in mine inebunesk.sau sa ma sune de 10 ori sa vada pe unde sunt.asa stres.

| bia0000 a răspuns:

Minciuna si infidelitatea
chiar daca s-a intamplat o singura data nu as putea trece peste mi-as aduce aminte mereu si cred ca i-as face mult rau
la fel de mult si monotonia nu suport sa facem aceleasi lucruri la nesfarsit

| vladmR a răspuns:

Neincrederea

| Zap a răspuns:

Gelozia, minciuna(niciodata nu mi-a placut minciuna intr-o relatie si nici nu o sa imi placa), neincrederea(increderea este esentiala intr-o relatie), sfidarea(intr-o relatie ambii membrii sunt egali)

| AloneQsFini a răspuns:

Minciuna mult mai mult decat infidelitatea.
Pa pa.